AK RULMAN

TEKNİK HIRDAVAT VE HİDROLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

20 yılı aşan Rulman, Hırdavat, Yedek parça, Zincir, Dişli, Kaplin, Pinomatik, Hidrolik konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.


Kurulduğu günden itibaren Hırdavat Tedarik sektöründeki mühendisliği ve bilgi birikimi ile Rulman, Hırdavat, Yedek Parça, Zincir, Dişli, Kaplin, Pinomatik, Hidrolik konusunda uzman kadro ile yürütmektedir. Şirketimiz siz değerli yatırımcıların talepleri doğrultusunda en ideal yerleşim projesi hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerini de yapmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.


Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan AK RULMAN TEKNİK HIRDAVAT VE HİDROLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

HİZMETLERİMİZ

ÜRÜN TEDARİĞİ

Müşterilerimizce sürekli olarak ihtiyaç duyulan ,özellikle standart imalatı bulunmayan özel rulmanlar için tecrübe ve bilgimiz ile alternatif ürün önerisi getirerek hem maliyet avantajı hem de tedarik kolaylığı imkanı sunabilmek.

YENİ ÜRÜNLERİN TESPİTİ

Sektörel gelişimlere paralel olarak, yüksek kaliteli ve üreticilere ait yeni ürünleri yurtdışı araştırmalarımızla tesbit etmek, bu ürünleri müşterilerimizin dikkatine sunmak.Ürün gamımızı sürekli geliştirerek ihtiyaçların çeşitliliğine göre güncellemek.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşterilerimizin teklif isteme,sipariş verme, tedarik-nakliye şekli,ödeme-vade şekli gibi alışverişin tüm süreçlerindeki taleplerini net olarak değerlendirip, gerektiğinde her müşterimizin beklentisine uygun sunumlar yapmak.

© 2016 Ak Rulman. Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım Dakik Ajans